Idealne książki do czytania

Jakie książki w obecnych czasach zasługują na uwagę? “Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości. Opowiadania” (https://www.taniaksiazka.pl/idziesz-do-wiezienia-kobiety-bez-litosci-opowiadania-camilla-laeckberg-p-1544679.html) powinno wzbudzić zainteresowanie wielu osób. Nie tylko dlatego, że autorką jest niesamowita Camilla Lackberg, ale również dlatego, że mamy tutaj do czynienia z dwoma wyjątkowymi opowiadaniami. Jak więc widać, przyjemność czytania jest podwójna. Jest to jedna z najnowszych książek, które pochodzą od tej szwedzkiej autorki powieści kryminalnych, pokazująca jak często ludzie muszą sobie radzić w przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych sytuacji. Czy są jeszcze jakieś inne książki, które w obecnych czasach będą się nadawać do czytania?

“Wybaczam Ci”

Książka, którą napisał Remigiusz Mróz. Jeżeli już mamy do czynienia z tym autorem, to można być pewnym tego, że lektura sprawi nam niebywałą przyjemność. Czym tym razem zaskoczy nas autor? Ina Kobryn nie może narzekać jak na razie na swoje życie. Idealnie spełnia się w pracy, a wraz z mężem stara się o dziecko. Wszystko układa się w idealnym porządku. Pewnego dnia Ina zauważa u męża na laptopie dziwną wiadomość o treści “wybaczam Ci”, pochodząca od obcej dziewczyny. Może i bohaterka by zbagatelizowała temat, ale następnego dnia media podają informację, że dziewczyna zabiła się na samym środku Placu Konstytucji. Okazuje się, że mąż Iny nie do końca był szczery ze swoją żoną.

“Martwiec”

Katarzyna Puzyńska i kolejna historia, gdzie głównym bohaterem będzie aspirant Daniel Podgórski. Tym razem będzie on miał do rozwiązania wyjątkowo trudną sprawę, którą na dodatek utrudniać będzie mu jego partnerka Mari Carmen Sikora, która nie uznaje jego metod zawodowych za poprawne. Wszystko zaczyna się od autobusu, który znika w niewyjaśnionych okolicznościach. W okolicach Lipowa ginie autobus. Z kierowcą oraz dużą ilością pasażerów. Dosłownie mówiąc – rozpłynął się w powietrzu i nikt nie wie, gdzie go można odnaleźć. Czy to możliwe, żeby tak wielki pojazd nagle zniknął bez żadnego wyjaśnienia?

,