Premiera Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości

Szwedzka literatura co roku wzbogaca się o nowe pozycje. Książkami z którymi zdecydowanie warto się się zapoznać są te napisane przez pisarkę, która nie jest już debiutantką, a jej książki pojawiają się w całej Europie. Camilla Läckberg o której mowa to pisarka, która napisała nowy kryminał. Książka Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości. Opowiadania ma premierę już w sierpniu 2021 roku.

Najnowszy szwedzki kryminał

Idziesz do więzienia & Kobiety bez litości. Opowiadania to książka, którą szwedzka pisarka stworzyła, by opowiedzieć dwie historie w jednej książce. Pierwsza historia “Idziesz do więzienia” dotyczy losów 4 przyjaciół, którzy chcieli urządzić sobie niezapomniany wieczór z okazji Nowego Roku. Nie przewidzieli jednak, że ich wieczór nie skończy się z happy endem. Miejscowość pod Sztokholmem stanie się tłem wydarzeń, a ich skutki nie będą obojętne dla nikogo. Kto, by pomyślał, że jedna noc może zmienić aż tyle. W trakcie kilka godzin na jaw wyjdzie wiele, tajemnic sekretów i to takich, które nigdy nie miały wyjść na jaw.

“Kobiety bez litości”- fabuła opowiadania

“Kobiety bez litości” to opowiadanie, w którym głównymi bohaterkami będą same kobiety. Nie będą one jednak osobami bez serca, a raczej takimi, które zawierzyły komuś aż za bardzo. Te kobiety będą chciały, by ich krzywdy zostały wreszcie wynagrodzone, a sprawiedliwości będą szukać same. Ich życie będzie skupiało się na tym, by mężczyźni, którzy wyrządzili im krzywdy sami stali się ofiarami. Brigitta była bita przez męża. Victoria miała poznać wielką miłość swojego życia przez internet, natomiast Ingrid poświęciła dla męża wszystko, a on zdradził ją z jakąś inną. Te trzy kobiety nie będą siedziały samotnie i płakały w poduszkę połączą siły po to, by ich krzywdy zostały opłacone. Camilla Läckberg przedstawia historię, w której zemsta będzie królować, a wraz z nią kobieca siła. Premiera książki ma miejsce w sierpniu 2021 roku i nie można jej przegapić.